Observator » Ştiri externe » HALUCINANT! O mamă şi-a trimis bebeluşul la orfelinat prin ... POŞTĂ! Micuţa avea doar câteva zile (IMAGINI ŞOCANTE)

HALUCINANT! O mamă şi-a trimis bebeluşul la orfelinat prin ... POŞTĂ! Micuţa avea doar câteva zile (IMAGINI ŞOCANTE)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.08.2017, 12:07 | Modificat la 11.08.2017, 12:10

O femeie riscă să stea ani buni în spatele gratiilor, după ce şi-a trimis bebeluşul la orfelinat prin intermediul unui curier poştal! 

O femeie riscă să stea ani buni în spatele gratiilor, după ce şi-a trimis bebeluşul la orfelinat prin intermediul unui curier poştal! 

Incidentul şocant a avut loc în China. 

Potrivit The Beijing News, o mamă a ales o metodă cel puţin şocantă prin care copila abia născută să ajungă la orfelinat. A înfăşurat-o în saci de plastic şi l-a trimis prin intermediul unui serviciu de curierat. 

Articolul continuă după reclamă

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

Din fericire, acesta a observat că ceva se mişcă în pachet, salvând astfel fetiţa.

Pe acelaşi subiect

Bebeluşul a ajuns la spital şi, potrivit medicilor, este în stare bună.

Cât despre mama acestuia, riscă să stea în spatele gratiilor celor puţin cinci ani de zile.