Antena Meniu Search
x

Curs valutar

Studentă de 19 ani, găsită fără viaţă, într-o pădure, după ce a mers la un interviu de angajare, în casa a doi bărbaţi

O tânără de doar 19 ani din Rusia a fost dată dispărută, după ce a mers la un interviu de angajare.

de Redactia Observator

la 25.12.2017 , 17:02

- Sursă foto: Siberian Times

Tragedie în pragul sărbătorilor, în Rusia! O tânără de doar 19 ani a fost dată dispărută, după ce a mers la un interviu de angajare. Tânăra a fost găsită două zile mai târziu, fără viaţă, într-o pădure. Două persoane au fost arestate în acest caz.

Tânăra urma să aibă un interviu în ziua de 21 decembrie, însă din aceea zi a fost de negăsit. Inițial, tatăl său s-a temut că fiica sa refuză să se întoarcă acasă din cauza eșecului suferit.

Doi bărbați sunt suspectați de crimă, după ce victima a a mers în casa lor, pentru a aplica la un loc de muncă de „guvernantă”, iar în descrierea postului scria că angajatorul „caută fete tinere, care să arate ca un fotomodel”.

Articolul continuă după reclamă

Fata a fost găsită moartă, la două zile după dispariţie. Surse din rândul autorităţilor au declarat că tânăra fusese agresată sexual, la scurt timp după ce a fost ucisă. 

Anchetatorii au arestat doi bărbați, cu vârste de 28 de ani.

Redactia Observator Like

Observator  - Despre oameni, știrile așa cum trebuie să fie.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Întrebarea zilei
V-a adus Moş Crăciun tot ce v-aţi dorit?
Observator » Ştiri externe » Studentă de 19 ani, găsită fără viaţă, într-o pădure, după ce a mers la un interviu de angajare, în casa a doi bărbaţi