Violenta in scoala
Un nou incident petrecut intr-o scoala, de data aceasta din Arad, le pune multe semne de intrebare profesorilor. Doi elevi de clasa a VII-a s-au luat la bataie iar unul dintre ei a ajuns la spital, dupa ce a fost lovit cu scaunul de la catedra in cap. Colegul lui s-a ales cu nota scazuta la purtare.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un nou incident petrecut intr-o scoala, de data aceasta din Arad, le pune multe semne de intrebare profesorilor. Doi elevi de clasa a VII-a s-au luat la bataie iar unul dintre ei a ajuns la spital, dupa ce a fost lovit cu scaunul de la catedra in cap. Colegul lui s-a ales cu nota scazuta la purtare.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰