Observator » Sport » Gigi Becali si-a desfiintat jucatorii dupa infrangerea cu Ajax!

Gigi Becali si-a desfiintat jucatorii dupa infrangerea cu Ajax!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.02.2013, 07:44 | Modificat la 25.04.2018, 16:55

Gigi Becali si-a desfiintat jucatorii dupa infrangerea cu Ajax! Clientii principali au fost Nikolici si Adi Rocha. Pe muntenegrean il face vinovat de primirea primului gol. In schimb, motoreta Adi Popa a fost declarat jucatorul meciului, de catre patronul stelist.

Gigi Becali si-a desfiintat jucatorii dupa infrangerea cu Ajax! Clientii principali au fost Nikolici si Adi Rocha. Pe muntenegrean il face vinovat de primirea primului gol. In schimb, motoreta Adi Popa a fost declarat jucatorul meciului, de catre patronul stelist.