Criminala de la metrou, Magdalena Șerban, și-a primit pedeapsa
Magdalena Șerban, criminala de la metrou, a fost condamnată la închisoare pe viață, după ce a împins o tânără în fața trenului.
Magdalena Șerban, criminala de la metrou, a fost condamnată la închisoare pe viață, după ce a împins o tânără în fața trenului.
