Observator » Evenimente » Criminala de la metrou, Magdalena Șerban, și-a primit pedeapsa

Criminala de la metrou, Magdalena Șerban, și-a primit pedeapsa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.10.2018, 16:54 | Modificat la 26.10.2018, 18:59

Magdalena Șerban, criminala de la metrou, a fost condamnată la închisoare pe viață, după ce a împins o tânără în fața trenului.

Magdalena Șerban, criminala de la metrou, a fost condamnată la închisoare pe viață, după ce a împins o tânără în fața trenului.