Doua explozii intr-un club din Sighetul Marmatiei!
Tragedie la Sighetul Marmatiei! 16 persoane au ajuns in stare grava la spital dupa ce doua explozii puternice au zguduit din temelii un club din oras. Prima deflagratie a avut loc in toiul noptii si bagat in spital 7 tineri - sase fete si un baiat - dintre cei peste 100 de clienti ai clubului. In aceasta dimineata, in timpul cercetarilor, a avut loc o a doua explozie. 9 membrii ai echipelor de investigatii au fost grav raniti.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Tragedie la Sighetul Marmatiei! 16 persoane au ajuns in stare grava la spital dupa ce doua explozii puternice au zguduit din temelii un club din oras. Prima deflagratie a avut loc in toiul noptii si bagat in spital 7 tineri - sase fete si un baiat - dintre cei peste 100 de clienti ai clubului. In aceasta dimineata, in timpul cercetarilor, a avut loc o a doua explozie. 9 membrii ai echipelor de investigatii au fost grav raniti.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰