Tragi-comic! Un rus a încercat să incendieze o maşină, dar şi-a dat foc, din greşeală | Video
Întâmplare şocantă într-un oraş din Rusia. Un bărbat a luat foc, în timp ce încerca să dea foc unei maşini, într-o parcare din centrul oraşului Perm.
Întâmplare şocantă într-un oraş din Rusia. Un bărbat a luat foc, în timp ce încerca să dea foc unei maşini, într-o parcare din centrul oraşului Perm.
Incidentul a fost surprins de camerele de supraveghere. Imaginile arată cum băebatul, complet îmbrăcat în negru şi cu faţa acoperită de o cagulă, stropeşte cu benzină maşina, după care încearcă să îi dea foc.
Cine sapă groapa altuia, cade el întâi în ea, însă. Tot ce a reuşit individul a fost să îşi dea singur foc, fugind haotic, cuprins de flăcări.
Potrivit presei locale, maşina aparţinea directorului ziarului “Komsomolskaia Pravda”, ediţia de Perm, Tatiana Solomennikova.
Autoturismul a fost distrus, nu se ştie însă ce s-a întâmplat cu incendiatorul.
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰